Super Mario Land cz

www.marioland.wgz.cz

-SMB


 smsbbx.jpg
Výrobce: Nintendo
Druh hry: arkáda
Rok vydání: 1985
Počet hráču: 1 nebo 2

Když v roce 1985 vychází první z rodiny SMB strhne se naprosta mánie.Tahle hra jako první používá tzv. scrolling obrazu.Jelikož není vázana jen na jednu obrazovku naléza se v ní spousta možností.Možná taky proto se stala velký hitem prodalo se jí přes 40 milionu kusů po celém světě. SMB mohly hrát 2 hráči, druhý ovládal Mariova zeleného bratříčka
 Luigiho.Hra je premierou pro mnoho postav - ve hře poprvé zachraňuje Mario princeznu Peach ze spáru Bowsera. Cesta za princeznou není ovšem tak snadná, budete muset plavat pod vodou,porážet nepřátele,bloudit v podzemí atd. Hra má celkem 8 světů, a každý z nich má 4 kola.. SUPER MARIO BROS se stal jednou z nejlepších her na NES.Položil základ 3 pokračováním SMB(SMB 2,SMB 3,New SMB)a mnoha dalším Mario hrám.
V kole 1-2 u poslední jezdící plošinky skočte nahoru(obrázek č. 1), dojdete až ke třem warp zonam běžte do čísla 4(obrázek č. 2).

Transportuje vás do kola 4-1.V kole 4-2 je za první jezdící plošinkou ukrytá další warp zona(obrázek č. 3 a 4).Vylezte po fazoly a běžte přes velké mochomůrky až k warp zonam, jděte k číslu 8 (obrázek číslo 5).

Pak už stačí přejít 4 kola a zachránit PEACH.
http://ian-albert.com/misc/smb.php <= Tady najdete mapy všech kol SMB :).